Zakwaterowanie

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy 50 miejsc w jedenastu pokojach 3, 4, 5 i 6 osobowych w budynku głównym. Budynek jest 3 kondygnacyjny: na parterze oraz na pierwszym piętrze udostępniamy Państwu pięć pokoi, a na drugim piętrze dwa. W każdym pokoju znajduje się łazienka, TV oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Domki

Udostępniamy Państwu 4 domki tylu "Brda" 8 osobowe. Domki są piętrowe, posiadają łazienki, TV oraz aneks kuchenny. Domki ustawione są frontem do strony zachodniej (przepiękny widok na panoramę Dusznik i Gór Stołowych).

Wyżywienie

W ośrodku posiadamy w pełni wyposażoną kuchnię oraz jadalnię i świetlicę. Możliwe jest więc wykupienie do pobytu pełnego wyżywienia (lub jego części - szczegóły w cenniku). Kuchnia nasza zatrudnia wykwalifikowanych kucharzy proponujących przepyszne dania lokalne jak i typowe dania polskie.

Doba hotelowa

Szanowni państwo doba hotelowa w naszym ośrodku trwa od godziny 14.00 do godziny 10.00. Życzenie przedłużenia pobytu, prosimy zgłaszać w recepcji najpóźniej do godz. 9.00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju. Prosimy o zapoznanie się z naszym

parking dla gości

pomieszczenie na sprzęt sportowy

miejsce na grilla

gry planszowe

Wi-Fi