baner

ski

Super oferta dla narciarzy! Do Stacji Narciarskiej Zieleniec  tylko 6 km. 

 


CZYTAJ WIĘCEJ

Konkurencyjne ceny. Sprawdź naszą ofertę!

 

 

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Przyjedź do Dusznik-Zdroju. Naprawdę warto. Sprawdź atrakcje miasta i okolic.

 
 

CZYTAJ WIĘCEJ

majowka1Weekend majowy

Okres majowy w górach mogą Państwo spędzić fantastycznie. Zapraszamy do naszego ośrodka.

Ośrodek Wczasowo-Szkoleniowy Strzecha w Dusznikach Zdroju ul. Górska 12 tel. 504 458 184

Zapraszamy Państwa do naszego ośrodka, który jest położony w doskonałej lokalizacji. Koniec ulicy Górskiej, to gwarancja ciszy, spokoju i wspaniałych widoków na na panoramę Gór Stołowych  i kotlinę dusznicką. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Park Zdrojowy, Pijalnia Wód Mineralnych, Klasztor Franciszkanów , oraz basen Słoneczne Termy Jan Kazimierz. Dodatkowe atrakcje to deptak parkowy z restauracjami i kawiarniami. Nad naszym ośrodkiem znajduje się Ptasia Góra (750m npm), do której prowadzą trzy trasy turystyczne do schroniska PTTK "Pod Muflonem". 

Dwie trasy (10 i 12 km) umożliwiają szybki dojazd samochodem do narciarskiego raju "Zieleniec".

Wyżywienie

W ośrodku posiadamy w pełni wyposażoną kuchnię oraz jadalnię i świetlicę. Możliwe jest więc wykupienie do pobytu pełnego wyżywienia (lub jego części - szczegóły w cenniku).

Kuchnia nasza zatrudnia wykwalifikowanych kucharzy proponujących przepyszne dania lokalne jak i typowe dania polskie.

Wszystkim Państwu gwarantujemy miejsca parkingowe pod ośrodkiem, zamykany magazyn do przechowywania sprzetu sportowego, świetlicę z parkietem i  "sprzętem "mini-disco".

Pokoje

Do Państwa dyspozycji oddajemy 50 miejsc w pokojach 3,4,5 i 6 osobowych w budynku głównym. Budynek jest 3 kondygnacyjny: na parterze posiadamy trzy pokoje z oknami na zachód (przepiękny widok na Duszniki), oraz jeden pokój po stronie wschodniej. Na pierwszym piętrze udostępniamy pięć pokojów a na II piętrze dwa. W każdym pokoju znajduje się łazienka, TV oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu).

Domki

Udostępniamy Państwu 4 domki tylu "Brda" 8 osobowe. Domki są piętrowe, posiadają aneksy kuchenne, łazienki oraz TV. Domki ustawione są frontem do strony zachodniej (przepiekny widok na panoramę Dusznik i Gór Stołowych).

Wszystkie pokoje zostały dla Państwa wyremontowane i zapewniają obecnie wysoki komfort.